Mapa

Na poniższej mapie zaznaczamy miejsca, które odwiedziliśmy i opisaliśmy na naszym blogu. Klikając wybraną ikonę na mapie pojawi się nazwa danego miejsca, link do posta, który to miejsce opisuje oraz w większości przypadków obraz, po którego kliknięciu można obejrzeć materiał filmowy nie opuszczając mapy.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również do odwiedzania nas na Facebook-uYouTube i Google+, powracania na nairlandzkimszlaku.blogspot.ie oraz komentowania i udostępniania. Niech inni za pośrednictwem naszego bloga także poznają piękno Irlandii.

Pozdrawiamy serdecznie i pięknej pogody życzymy! :)

2 komentarze:

  1. Witam. Nie żebym się czepiał ale Twój blog wygląda jak kopia mojego. Screeny miejsc, mapa, ułożenie, nazwa przewodnik dla każdego, ułożenie strony głównej, pogoda, nawet globus ten sam. Dobrze ze chociaz zdjecia wlasne... IRadzę się zastanowić i może coś zmienić. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie rozumiem skąd takie wnioski. Blogi są o podobnej tematyce, robione podobnymi (często identycznymi) narzędziami... więc są podobne. Pogoda? To blog o podróżach. Powinna być pogoda. Globus? Już wcześniej korzystałem z niego przy innym projekcie. Podoba mi się i tyle. Fajnie widzieć skąd są wejścia. Nazwa? Podaję informację o szlakach turystycznych i ciekawych miejscach w Irlandii. Stąd słowo PRZEWODNIK. Mapa? Robiona w Google więc podobna. Mam zamienić punkty na gwiazdki żeby było inaczej? Prowadzisz świetnego bloga i robisz wspaniałą robotę ale jesteś zbyt podejrzliwy ;) Moją pasją jest wędrówka z dala od miejskiego zgiełku. Odkrywając nowe miejsca, dzielę się nim z innymi za pośrednictwem bloga, własnych zdjęć, filmów i tyle. Nic nie kopiuję! Pozdrawiam serdecznie :)

      Usuń

Uwaga! Komentarze przed publikacją będą moderowane przez administratora.