sobota, 4 czerwca 2016

Connemara National Park Co. Galway


Connemara National Park usytuowany jest w zachodniej części Irlandii w hrabstwie Galway i obejmuje około 2,957 hektarów malowniczych gór, rozległych torfowisk, wrzosowisk, łąk i lasów.
Centrum dla gości i wejście do parku znajduje się w pobliżu wsi Letterfrack przy drodze N59 w tym miejscu. Park otwarty jest przez cały rok (wstęp wolny). Jest to idealne miejsce dla całej rodziny. Znajduje się tu herbaciarnia, plac zabaw dla dzieci, miejsca piknikowe (kryte i odkryte), punkt informacyjny i to czego szukają miłośnicy wspinaczki i pięknych widoków: Diamond Hill Walks.


Wybierając się w to miejsce musimy pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Connemara National Park oraz odpowiednim obuwiu, odzieży wodoodpornej, zapasie wody, żywności i podręcznej apteczce. Zalecamy również zabrać ze sobą cienką czapkę, która uchroni nas przed moskitami oraz kijki trekkingowe które ułatwią nam wędrówkę. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę internetową Connemara National Park, a odwiedzającym to wspaniałe miejsce życzymy samych niesamowitych wrażeń. :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga! Komentarze przed publikacją będą moderowane przez administratora.