wtorek, 26 lipca 2016

Chevy Chase Wood, Co. Galway


Chevy Chase Wood jest ciekawym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury, Można tu pospacerować lub wybrać się na wyprawę pieszą lub rowerową. Główna, kamienista droga, od której odchodzi kilka bocznych dróg,  po przecięciu rzeki Owendalulleegh, prowadzi wzdłuż granicy hrabstw Galway i Clare.

Dojazd do wejścia do lasu z drogi krajowej N66 (okolice Gort) prezentujemy na poniższej mapie.Podczas naszego pierwszego pobytu w tym miejscu zrobiliśmy wiele zdjęć, nagraliśmy wiele plików video i mimo to, że nie spenetrowaliśmy wszystkich dostępnych miejsc tego lasu, a pokonaliśmy spory dystans 11,88 km, przygotowaliśmy dla Was fotorelację i krótki materiał filmowy.

Mapa naszej wędrówki
Wędrówka po kamienistych, czasami podmokłych drogach tego lasu nie należy do łatwych. Wybierając się w to miejsce musimy pamiętać o odpowiednim obuwiu, odzieży wodoodpornej, zapasie wody i żywności oraz podręcznej apteczce. Zalecamy również zabrać ze sobą cienką czapkę, która uchroni nas przed moskitami oraz kijki trekkingowe, które ułatwią nam wędrówkę. Przed wyjazdem warto poinformować bliskich gdzie jedziemy. Na tym szlaku zasięg telefoniczny jest bardzo słaby.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga! Komentarze przed publikacją będą moderowane przez administratora.